Слюсарно – монтажні роботи

  Демонтаж, дефектування та збиральні роботи обладнання

  Компанія Cron-S виконує широкий спектр слюсарно-монтажних робіт, які  полягають в заміні або виправленні пошкоджених або зношених деталей, виготовленні відсутніх елементів, збирання окремих вузлів та механізмів техніки, виконання підгоночних робіт та регулювання зібраних механізмів. На основі огляду техніки виконується дефектування окремих вузлів або механізмів з подальшим поточним або капітальним ремонтом.

  Поточний ремонт виконується для усунення виникаючих відмов та несправностей окремих вузлів або механізмів обладнання. Він сприяє виявленню різного роду пошкоджень, виконанню встановлених норм міжремонтного періоду до капітального ремонту при мінімальних простоях техніки. 

  Капітальний ремонт є найбільший за обсягами робіт, при якому обладнання піддають розбору для детальної оцінки його стану. Необхідність капітального ремонту визначається ступенем зносу окремих вузлів та агрегатів.

  Виготовлення металоконструкцій за кресленням

  Наша компанія спеціалізується на виготовленні металоконструкцій високої якості та пропонує своїм клієнтам різноманітні металеві вироби на замовлення. Наявність власного виробництва та цеху оснащеного сучасним обладнанням дозволяє нам виготовляти металоконструкції різного рівня складності в необхідних масштабах.

  Наявність сучасного обладнання і висока кваліфікація співробітників підприємства дозволяють в найкоротші строки виготовляти металоконструкції за різними кресленнями замовника будь-якої конфігурації  з максимальною точністю. При цьому отримана продукція повністю відповідає всім чинним нормативним документам.

  Виготовляємо:

  • Металеві каркаси та модульні споруди;
  • Металеві колони та зварні балки перекриття;
  • Металоконструкції навісів та павільйонів;
  • Автомобільні гаражі та металеві навіси;
  • Виробництво різних легких металевих виробів: металеві сходи, вхідні двері, металеві стелажі, металеві грати, огорожі та деталі огорож, металеві двері, гаражні ворота та інші металовироби.

  Вагома обробна база дозволяє виконувати якісно такі види робіт:

  • Плазмову, лазерну, газову порізку;
  • Зварювання металоконструкцій.

  Металеві конструкції виготовляються з урахуванням зручних для транспортування габаритів. При цьому наше підприємство забезпечує швидку доставку металоконструкцій до місця експлуатації.

  За домовленістю, проводимо доставку та монтаж металевих конструкцій на об’єкті замовника,  забезпечуючи таким чином, повний комплекс послуг. Це дає можливість істотно скоротити час і витрати на пошук підрядників для виконання кожного етапу робіт.

   Зварювання металоконструкцій невеликих розмірів виконується на базі підприємства-виробника. Однак, якщо їх габарити ускладнюють транспортування до місця монтажу, зварні конструкції збираються безпосередньо на об’єкті замовника з окремих, заздалегідь підготованих елементів.

  Виробничі можливості “ Cron-S” дозволяють виготовляти не тільки типові конструкції, але й вироби на замовлення, за кресленнями, що надають замовники. При цьому, наявність спеціального обладнання дає можливість виробляти нестандартні металоконструкції в строки, що повністю задовільняють замовника.

  Менеджер

  Вітаємо вас! Щоб краще вам допомогти, заповніть форму нижче.

  Чого стосується ваше питання: