Ремонт рухомих механізмів спеціалізованої техніки  

Розточування та наплавка отворів 

Тривала експлуатація машин і механізмів призводить до зносу шарнірів на стрілах, ківшах, лопатах, гідро циліндрах, рамних елементах з’єднань з рухомими деталями техніки посадкових місць підшипників, валів, втулок, пальців – як і будь-які деталі, вони згодом потребуватимуть відновлення. Заміна елементів техніки, в яких розташовані отвори, може обходитися занадто дорого або займати тривалий час. Пошкодження призводять до того, що техніка та обладнання надовго виходять з ладу. Компанія Cron-S проводить ремонт і відновлення геометрії співвісних, радіальних отворів на рамних та рухомих деталях різної спецтехніки.

Під реставрацією посадкових місць обертових, опорних і фіксувальних елементів циліндричної форми мають на увазі виправлення порушень розмірів радіальної геометрії шляхом:

– попередньої підготовки;

– проточки для усунення еліпсності;

– наплавлення металу на поверхню;

– чорнової та фінішної механічної обробки.

Для виконання відновлювального комплексу робіт застосовують спеціалізоване обладнання, що поєднує в собі застосування сучасних зварювальних технологій і можливість металообробки з високою точністю фрезерування. Процес реставраційних заходів передбачає можливість обробки одного отвору або одночасно декількох, розташованих на одній осі, при цьому діаметри обробки різних поверхонь можуть бути різні.

Реставрація посадкових місць дає змогу значно заощадити час і гроші за рахунок відмови від придбання нового обладнання або дорогих запасних частин. При цьому мобільна конструкція наплавочного відновлювального обладнання дає змогу проводити роботи як у стаціонарних, так і в польових умовах.

Зацікавлені співпрацею або маєте питання?

Задзвоніть до нас

+38 068 7447 888

Або ми передзвонимо до вас

Ремонт шарнірних з’єднань механізмів гірничо – добувної техніки, дробарок, аграрної, будівельної та іншої спеціалізованої техніки   

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Менеджер

Вітаємо вас! Щоб краще вам допомогти, заповніть форму нижче.

Чого стосується ваше питання: